ثبت نام دوره های آموزشی سه ماهه اول سال 1398

ثبت نام دوره های آموزشی سه ماهه اول سال 1398

مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار در راستای اجرای آیین نامه آموزش ایمنی کارفرمایان، کارگران و کارآموزانمصوب شورای عالی حفاظت فنی مندرج در روزنامه رسمی کشور و نیل به اهداف خود که همانا حفظ و صیانت نیروی انسانی و ارتقاء فرهنگ و دانش ایمنی و بهداشت کار در جوامع صنعتی، خدماتی و تولیدیمی­ باشد اقدام به ثبت نام برخطدوره­ های آموزشی درسه ماهه اول سال 1398نموده است.

لذا بدینوسیله از متقاضیان واجد شرایط شرکت­ ها و مؤسسات سطح کشور، و یا اشخاص حقیقی علاقه مند بامدرک تحصیلی دیپلم و بالاتر، دعوت بعمل می­ آید تا با مراجعه به سامانه، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. قابل ذکر است در پایان به شرکت ­کنندگانی که شرایط لازم را احراز نمایند گواهینامۀ معتبر طی دورۀ آموزشی اعطاء خواهد شد.

تذکر1: متقاضیان محترم، حداکثر مجاز به ثبت نام در2 دوره می باشند. شایان ذکر است دوره های انتخابی نباید تداخل زمان داشته باشند و در صورت انتخاب دوره ها دارای تداخل، وجه پرداختی مسترد نخواهد شد.

تذکر2: متقاضیان محترم توجه نمایند قبل از عملیات ثبت نام،فایل راهنمای ثبت نامرا به دقت مطالعه نمایند.

مدارک مورد نیاز در روز ثبت نام :

1- معرفی­ نامۀ رسمی از شرکت محل کار متقاضی (ویژه متقاضیان معرفی شده از صنایع )

2- تصویر صفحه اول شناسنامه

3- تصویر آخرین مدرک تحصیلی

4- تصویر کارت ملی(پشت و رو)

5- اصل رسید بانکی مبنی بر واریز هزینۀ دوره به :

                    شماره شبا:  IR290100004001018601006789

                    شناسه واریز حساب: 369018674140103000000000000000   (شماره حساب بانک مرکزی)

                    شماره کارت: 6367957015551307

توجه1:متقاضیان محترم می توانند از طریق شماره کارت فوق و شناسه حساب با استفاده  ازATM  های بانک ملی سراسر کشور به پرداخت هزینه دوره های آموزشی و یا تعرفه خدمات این مرکز اقدام نمایند. ضمناً پرداختیهای فاقد شناسه واریز حساب، مورد تایید این مرکز قرار نخواهد گرفت.

توجه 2: کلیه متقاضیان محترم می بایست در روز حضور در دوره آموزشی مدارک فوق الذکر را به مجری دوره مربوطه ارائه نمایند در غیر اینصورت از حضور آنان در دوره خودداری خواهد شد.

توجه 3: ساعت پشتیبانی از سامانه ثبت نام صرفاً از ساعت 8 صبح لغایت 16 بعد از ظهر و در روزهای اداری می باشد.

توجه 4: در صورت نیاز فراگیران محترم به گواهی موقت جهت ارائه به محل کار، اعلام درخواست آن به مرکز در زمان برگزاری دوره به مجریان دوره ضروری می باشد.

توجه 5 : مسئولیت واریز هزینه دوره به حسابی غیر از حساب اعلامی مرکز و یا اشتباه در مبلغ واریزی، بر عهده فراگیر محترم می باشد.

توجه 6 : این مرکز در خصوص تامین محل اقامت و سایر امکانات رفاهی اقامتی مسئولیتی را عهده دار نمی باشد.

توجه 7: قابل توجه فراگیران محترم، مرکز از ساعت 8:15 صبح به بعد، پذیرای مراجعین محترم می باشد.

شایان ذکر است ثبت نام دوره های آموزشی مرکز فقط به صورت برخط قابل انجام است و ثبت نام در دوره های مرکز به صورت حضوری قابل انجام نخواهد بود. جهت ثبت نام بر روی این لینک کلیک نمائید.

۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۴۳
کد خبر : ۱۴۴,۵۵۶