نشست عمومی کمیته آموزش و پژوهش معاونت روابط کار برگزار شد

نشست عمومی کمیته آموزش و پژوهش معاونت روابط کار برگزار شد
نشست عمومی کمیته آموزش و پژوهش معاونت روابط کار با حضور احمد مشیریان معاون روابط کار ، محمدرضا سپهری رییس موسسه کار و تامین اجتماعی ، داود صفوتی امین مدیر کل توسعه مدیریت و منابع انسانی و مدیران کل ، معاونین ، روسای ادارات و کارشناسان حوزه معاونت روابط کار برگزار شد .

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، در ابتدای این نشست  ، ساجده علامه عضو شورای سیاست گذاری کمیته به معرفی ساختار و اعضای کمیته آموزش و پژوهش معاونت روابط کار پرداخت. 
گفتنی است ، هدف اصلی این کمیته، پی ریزی یک فرآیند نظام مند در زمینه ساماندهی و یکپارچه سازی پژوهش و آموزش در حوزه معاونت روابط کار ، به عنوان رکن اساسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سراسر کشور است . 
این کمیته متشکل از یک شورای سیاست گذاری با ریاست مهندس  مشیریان معاون روابط کار ،دبیری آقای گودرزی و نمایندگان پژوهشی ادارات کل و همچنین نمایندگان موسسه کار و تامین اجتماعی است که از سه کارگروه پژوهش (با دبیری دکتر حسین آبادی )، کارگروه آموزش و سمینار(با دبیری دکتر کازرونی) و کارگروه تالیف و ترجمه(با دبیری دکتر فتاحی) تشکیل شده است . 
در ادامه این نشست  ، سپهری ، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون فعالیت های آموزشی و پژوهشی این کمیته در معاونت روابط کار بیان کرد . 
همچنین  مشیریان در ادامه بر ضرورت تشکیل این کمیته در جهت رفع نیازهای آموزشی و پژوهشی حوزه معاونت مذکور تاکید کرد. 
در پایان نیز شرکت کنندگان  ، نظرات و پیشنهادهای  خود درا برای  موفقیت این کمیته ارائه کردند .   

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۳:۴۱
کد خبر : ۱۱۰,۶۸۸