عنوان خبر نشست تخصصی و هم اندیشی رؤسا و كارشناسان گروه های تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار اقطاب صنعتی کشور درمحل مركز
(شاخه: ديگر...)
ارسال شده توسط مقصودلو
چهارشنبه 14 تير 1396 - 06:34:33


نشست تخصصی و هم اندیشی رؤسا و كارشناسان گروه های تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار اقطاب صنعتی کشور در روز سه شنبه مورخ 13/4/1396 و با حضور دكتر مظفري رئیس محترم مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار ، معاونین و رؤسای گروه های مرکز در سالن اجتماعات برگزار گردید.

این گردهمائی و نشست تخصصی با هدف بررسی مشکلات و چالش­ های گروه های تحقیقاتی، تبادل نظر کارشناسی، ایجاد وحدت رویه، هم افزایی، بهره­ گیری از خرد جمعی و با رویکرد دستیابی به راه حل های جامع تر برای حل مشکلات، ارتقاء کارایی و افزایش بهره­ وری در گروه های تحقیقاتی و آموزشي اقطاب صنعتي كشور برگزار گردید.

در این نشست  دكتر مظفري رئيس محترم مركز، ضمن عرض خیر مقدم به همکاران گروه های تحقیقاتی و آموزشي، گزارشی از آخرین فعالیت ها و برنامه­ های راهبردی مرکز ارائه نموده و به تبیین سیاست های مرکز برای ارتقای همکاری و هم افزائی و هچنین تلاش افزون تر گروه های تحقیقاتی برای ارتقاء سطح کیفی و کمی فعالیت های خود پرداختند. ایشان همچنین ضمن تبیین وظایف و راهکارهای لازم به آسیب شناسی تخصصی، رفع مشکلات ساختاری، افزایش راندمان کاری و ارتقای بهره­ وری، بالا بردن سطح خدمات، شناخت فرصت ها و تهدیدها به ترسیم جایگاه واقعی گروه های تحقیقاتی و آموزشی مستقر در اقطاب صنعتی کشور پرداخت. در ادامه، معاونين و  رؤسای گروه ­های مرکز تحقیقات ستاد نسبت به ارائه اهداف و برنامه های خود و نیز ارائه چالش ­ها و موارد لازم الاجراء برای افزایش سطح تعامل و همکاری میان مرکز و گروه های تحقیقاتی سطح کشور پرداختند. در ادامه اين نشست، رؤسا و كارشناسان گروه های تحقیقاتی و آموزشي استان هاي کرمان، آذربايجان شرقي، خراسان رضوي، اصفهان ، خوزستان و گلستان به ارائه گزارش عملکرد و نقطه نظرات مرتبط پرداختند.

در پایان اين نشست، با اهداي لوح تقدير از خدمات رؤسا و كارشناسان برتر گروه هاي تحقيقاتي وآموزشي تقدير بعمل آمد.

 
این خبر از طرف مركز تحقيقات و تعليمات حفاظت فنی و بهداشت كار
( http://crtosh.mcls.gov.ir/news.php?extend.9686 )